GRY MAŁŻEŃSKIE

Nasza ocena:3Nośnik:DVD
Tytuł polski:Gry małżeńskie
Tytuł oryginalny:Love, Wedding, Marriage
Gatunek:komedia
Kraj produkcji:USA
Rok produkcji:2011
Czas trwania:87 min
Kategoria wiekowa:12 lat
Reżyseria:Dermot Mulroney
Obsada:Mandy Moore, Jane Seymour, James Brolin, Alyson Hannigan, Kellan Lutz, Christopher Lloyd, Jessica Szohr
Dystrybucja:Monolith Video
Opis

Na rozwody korowody.

Galeria

„Gry małżeńskie” są reżyserskim debiutem aktora Dermota Mulroneya. Film opowiada historię terapeutki par małżeńskich i nieformalnych, która nagle staje wobec problemu rozpadu małżeństwa swoich rodziców. Do tej pory wydawali się parą idealną, a teraz nagle chcą się rozwieść. Aby ratować ten związek, Ava (Mandy Moore) odsuwa na bok swoje własne sprawy, mimo że sama dopiero od niedawna nosi obrączkę, i wprowadza w czyn najbardziej zwariowane pomysły.

Terapeutyczną intrygę wzbogacają takie elementy komediowe, jak niespodziewany wzrost pobożności ojca Avy (James Brolin), który nagle poczuł się ortodoksyjnym żydem, niewydarzone randki jego żony (Jane Seymour), tajemnice z przeszłości, romanse, zaślubiny (w epizodycznej roli nowo poślubionej polskiej żony znajomego Avy Marta Żmuda-Trzebiatowska) itp.

Jako ciekawostkę można podać, że w rozmowie telefonicznej można usłyszeć głos Julii Roberts, która wyświadczyła tym sympatycznemu Mulroneyowi przyjacielską przysługę. Oboje grywali jednak w lepszych filmach.

ASPEKTY TECHNICZNE

Obraz charakteryzuje się ciepłym kolorytem, barwy i karnacja bohaterów są naturalne, piękna, ciepła, soczysta zieleń koi oczy. Szczegóły widoczne dobrze, brak zabrudzeń, kontrast przyzwoity.

Dźwięk w Dolby Digital 5.1, ale przestrzenności mało. Większość ścieżki dźwiękowej stanowią dobiegające z przednich głośników dialogi. Boczny i tylne wypełnia głównie muzyka. Odgłosów tła jest mało i są raczej nikłe, nierzucające się w uszy.

BONUSY

Jedynie zwiastuny.

ren / itk

 

Zobacz również
Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Nasze oceny
Film:3
Obraz:4
Dźwięk:3
Bonusy:1
Stopka techniczna
Obraz::kolor, 1.78:1, 16:9
Dźwięk::Dolby Digital 5.1
Ścieżki dźwiękowe::polska (lektor), angielska
Napisy::PL
Płyta::2-warstwowa
Liczba scen::9
Bonusy::zwiastuny
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.