WALL STREET BY SCORSESE

nowy film scorsese Się dzieje

Martin Scorsese podjął się reżyserii autobiograficznej książki maklera giełdowego Jordana Belforta „The Wolf Of Wall Street”.

The Wolf Of Wall Street_listaBelfort zasłynął zrobieniem wielkiej kariery na słynnej Wall Street, przedzierzgając się z szeregowego maklera w wielkiego gracza, który nie stronił od przekrętów i łamania prawa. Za odmowę współpracy podczas głośnego w latach 90. procesu demaskującego korupcję na Wall Street powędrował nawet na 20 miesięcy za kratki.

Film Scorsese pokaże błyskotliwą karierę Belforta, jego wystawny styl życia oraz upodobanie do narkotyków, które wywarło destrukcyjny wpływ na jego osobiste losy, do ważniejszych wątków należeć będzie także próba nakłonienia go do zeznań przez agenta FBI.

Współpracy ze Scorsese i grającym główną rolę Leonardem DiCaprio nie może doczekać się sam Belfort, bardzo tym faktem podekscytowany. (Kto by nie chciał być bohaterem filmu Scorsese?) Projekt dojrzewał do realizacji przez kilka lat, scenariusz, napisany przez Terence’a Wintera („Rodzina Soprano”) był gotowy już w 2008 r., a do roli reżysera przymierzał się Ridley Scott. Zdjęcia mają się rozpocząć w czerwcu i będzie to dzieło zrealizowane przez niezależnych producentów.

 

ren

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.