WIELKA AKCJA PROMOCYJNA BBC na DVD !

Best Film

Już 12 września w zupełnie nowej odsłonie powraca wielka akcja promocyjna wydawnictw BBC na DVD.

Ubiegłoroczna akcja spotkała się z gorącym przyjęciem i wielkim zainteresowaniem ze strony wielbicieli produkcji tej znanej i lubianej stacji telewizyjnej. Najlepsze produkcje BBC na DVD, w tym nowości z ostatnich miesięcy można będzie kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach, z rabatami sięgającymi nawet 60%.

Od doskonałych filmów kostiumowych, przez kultowe seriale aż po doskonałe produkcje przyrodnicze
i bajki dla dzieci – w ofercie promocyjnej BBC znajdzie się w sumie ponad 100 tytułów.

Kultowy “Sherlock” seria 3 (box 3-płytowy) dostępny do tej pory w cenie 69,99 zł będzie do nabycia za: 39,99 zł, romantyczne i pięknie wizualnie “Wszystko dla pań” seria 1 i 2 w cenie 29,99 zł (poprzednio 69,99 zł), a “Historia świata” (box 2 DVD) za jedyne 29,99 zł (poprzednio 79,99 zł). Wśród nowych wydań w rewolucyjnie niskich cenach dostępne będą także: „Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza”, „Koniec defilady” z Benedictem Cumberbatch’em, „Tajemnice Laketop” Jane Campion i doskonały serial przygodowy „Muszkieterowie”.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o otaczającym Cię świecie, tym bliskim i tym dalekim, poszerzyć wiedzę i horyzonty, dzięki spotkaniom z najwybitniejszymi autorytetami ze świata nauki, czy przeżyć prawdziwie emocjonujące chwile z ekscentrycznymi i romantycznymi bohaterami kultowych już seriali to teraz jest ku temu wyjątkowa okazja.

BBC od wielu lat jest bezkonkurencyjną stacją telewizyjną, która realizuje dokumenty i seriale na najwyższym poziomie, z budżetami, których nie powstydziłyby się najnowsze hollywoodzkie produkcje. To przede wszystkim znakomite seriale fabularne i kostiumowe w tym zdobywający rzesze fanów na całym świecie “Sherlock”, “Luther” ze znakomitym Idrisem Elbą,” oraz wiele ekranizacji powieści tak lubianych przez panie (“Wszystko dla pań”, “Z pamiętnika położnej”, “Panie z Cranford”).

Oprócz niezwykłego rozmachu filmów BBC, nowatorskich technik filmowania i unikalnych zdjęć, wyznacznikiem ich jakości jest także zaangażowanie w produkcję wybitnych  autorytetów i specjalistów. Dzięki wiedzy Davida Attenborough, Stephena Hawkinga czy Briana Coxa widzowie mają okazję odkryć świat i zjawiska, jakich do tej pory nie znali, wprowadzeni do tajemnic nauki i przyrody przez największych znawców tematu.

W akcji BBC wielbiciele dokumentów przyrodniczych i naukowych znajdą prawdziwe perełki wydawnicze takie jak: „Podniebna podróż ”, “Historia fotografii”, “Tajemnice świata przyrody” Davida Attenborough, “Planeta dinozaurów” i wiele innych. BBC to także pasjonujące dokumenty dla spragnionych egzotycznych doświadczeń, wielbicieli podróży i innych kultur. Na półkach sklepowych znajdą oni m.in.: filmy z serii “Niezwykły świat” (“Indie”, “Karaiby”, “Chiny”) czy “Lonely Planet: Azja”.

Akcja promocyjna BBC na DVD będzie miała dwie odsłony – pierwsze kilkadziesiąt tytułów pojawi się w sklepach 12 września, kolejna tura filmów 8 października.  Promocja przeprowadzona zostanie w sieci sklepów Empik oraz w sklepie internetowym Empik.com i trwać będzie do końca listopada br.

 

POSZERZAJ SWOJE HORYZONTY

POCZUJ SIŁĘ PRAWDZOWYCH EMOCJI

 

 

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.