ARTDESIGN WIZUALIZACJA 2

kino profesjonalne

Projekt i wykonanie: Artdesign, Kraków

Lokalizacja: Andrychów

Wymiary pokoju: 70 m2

Poprzednie przeznaczenie: pomieszczenie przeznaczone na kino

Piękny, nowoczesny projekt, którego atrakcją jest dekoracyjny spektakl światła i cienia.

Ta sala kinowa oddycha przestrzenią, w której znalazło się jeszcze miejsce na stolik z bujanymi krzesełkami oraz barek. Nad stolikiem projektant przewidział zwisającą, nowoczesną i bardzo efektowną lampę.

Ścianę frontową pokoju wypełnia ogromny ekran, którego boki sąsiadują z wzorzystymi panelami w kolorze fioletowym – cała część ekranowa obwiedziona jest podświetlaną na fioletowo ramą. Fioletowe światło, usytuowane w różnych punktach sali kinowej, także przy podeście na fotele, efektownie rozjaśnia wnętrze, zbudowane z czarnych, nachodzących na siebie ram pokrytych materiałem wytłumiającym dźwięk. Ramy te są podświetlone pasmowo w ten sposób, że tworzy to bardzo dekoracyjny spektakl światła i cienia.

W przypadku siedzisk zrezygnowano z banalnego standardu dwóch rzędów jednakowych foteli. Na pierwszy rząd składa się zatem czteroosobowa czarna sofa z pufami, obudowana konstrukcją mogącą służyć także jako podstawa na umieszczone po bokach lampy. Za nim na specjalnym podeście znajdują się trzy wygodne krzesła w kolorze fioletowym.

Projekt znajduje się na etapie realizacji i został przygotowany we współpracy z inwestorem. Pod względem wzorniczym idealnie współgra z nowoczesnym charakterem całego domu.

ren

 www.artdesign.pl

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.