SZEFOWIE WROGOWIE

Data premiery:25.11.2011Nośnik:DVDBlu-ray
Tytuł polski:Szefowie wrogowie
Tytuł oryginalny:Horrible Bosses
Gatunek:komedia
Kraj produkcji:USA
Rok produkcji:2011
Czas trwania:98 min
Kategoria wiekowa:15 lat
Reżyseria:Seth Gordon
Obsada:Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey, Donald Sutherland
Dystrybucja:Galapagos
Opis
Jak się pozbyć szefa.
Galeria

Ta komedia powinna trafić w gusta wszystkich osób nękanych przez szefów, jej bohaterowie obmyślają bowiem sposoby pozbycia się dręczących ich pryncypałów. I trudno im się dziwić. Nick (Jason Bateman) jest traktowany przez przełożonego jak, z przeproszeniem, dziwka. Dale (Charlie Day) stał się obiektem molestowania seksualnego ze strony atrakcyjnej szefowej-szantażystki (Jennifer Aniston), która za odmowę przespania się z nią grozi doniesieniem jego narzeczonej, że ją zdradził. Kurt (Jason Sudeikis) pracuje dla uzależnionego od kokainy głupka, który chce poprawić kondycję firmy przez zwolnienie grubasów. Ponieważ żaden z wyżej wymienionych nie może odejść z pracy, pozostaje im tylko jedno wyjście – usunąć dręczycieli, korzystając z pomocy doświadczonego kryminalisty. 

Humor „Szefów wrogów” bywa mocno niewyrafinowany, ale trudno mu odmówić pomysłowości w sposobie pokazywania biurowej niedoli głównych bohaterów. Dużą zaletą filmu jest świetna obsada, z takimi nazwiskami jak Jennifer Aniston, Colin Farrell oraz Kevin Spacey w drugoplanowych rolach wrednych szefów. Ale i grający główne role doskonale poradzili sobie ze swoimi postaciami. 

Film ukaże się na DVD i BD. W tym drugim przypadku na płycie znajdzie się kilka dodatków, a będą to sceny dodatkowe, sceny usunięte oraz materiał „Jak powstawała ścieżka dźwiękowa do filmu”. 

ren

 

Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.