STEP UP: ALL IN

Nasza ocena:2Nośnik:DVD
Gatunek:muzyczny
Kraj produkcji:USA
Rok produkcji:2014
Czas trwania:115 min.
Kategoria wiekowa:12 lat
Reżyseria:Trish Sie
Obsada:Ryan Guzman, Briana Evigan, Izabella Miko, Alyson Stoner, Adam Sevani, Mari Koda, Christopher Scott, Luis Rosado
Dystrybucja:Monolith Video
Opis
Pojedynek w Valhalli
Galeria

Sean, członek Ekipy, jedyny który nie poddaje się życiowej rutynie zaczyna kompletować nową ekipę, gdy dowiaduje się o konkursie tańca w Los Angeles. W jej skład wchodzą bohaterowie poprzednich części Step Up-ów, którzy znaleźli swoje małe stabilizacje, ale oczywiście na wieść o możliwości wytańczenia sobie trzyletniego kontraktu porzucają swe nudne prace i zaczynają treningi. W skład ekipy wchodzi również Andie, która zaczyna wywierać coraz większy wpływ na Seana.

Jak zwykle już przy Step Up-ach fabułka jest mniej niż pretekstowa, bo chodzi o ekspozycję układów choreograficznych i popisy umiejętności tancerzy. Muzyka w "Step Up. All In" jest bardzo dobrze dobrana, acz bynajmniej nie zaskakująca, bo oprócz spodziewanego hip-hopu, techno, brzmień elektronicznych niewiele czego innego usłyszymy.

Układy choreograficzne faktycznie robią duże wrażenie, zdawać by się mogło, że  aktorzy-tancerze potrafiliby tańczyć nawet na czubkach drzew.

Wizualnie bardzo ciekawa jest sekwencje tańca z pochodniami oraz ta w knajpie i na karuzeli. Ciekawy motyw to rywalizacja na ringu gdzie niczym bokserzy jedna drużyna walczy na punkty w drugą.

ASPEKTY TECHNICZNE

Dźwiękowo super, choć oczywiście w tyłach dominuje głównie bardzo różna muzyka, ale znalazło się tam miejsce równie ż na odgłosy choreograficzne, związane z występami i ich oprawą: szczęk łańcuchów, przesypywanie piachu, szum ognia, iskrzenie przewodów, kroki, itp  

Obraz idealny: piękne nasycone kolory z dominanta podstawowych. Ostrość świetna, kontrast przedni. Brak usterek transferu.

BONUSY

Sceny usunięte trwające 8 minut, nie wnoszące zupełnie nic do filmu i kuriozalny dodatek będący kompilacją kilku scen filmu „Ulubione sceny Ryana” (18 min) wnoszący jeszcze mniej. Gagi i ujęcia zepsute wmontowano w napisy końcowe. Są oczywiście i zwiastuny.

veroika

 

Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Nasze oceny
Film:2
Obraz:5
Dźwięk:5
Bonusy:1
Stopka techniczna
Obraz::kolor, 1.78:1, 16:9
Dźwięk::Dolby Digital 5.1
Ścieżki dźwiękowe::polska (lektor), angielska
Napisy::PL
Płyta::2-warstwowa
Liczba scen::8
Bonusy::zwiastuny
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.