NIESPODZIEWANY ŚLUB

Nośnik:DVD
Tytuł polski:Niespodziewany ślub
Tytuł oryginalny:How I Married My High School Crush
Gatunek:komedia
Kraj produkcji:Kanada
Rok produkcji:2007
Czas trwania:90 min
Kategoria wiekowa:12 lat
Reżyseria:David Winkler
Obsada:Katee Sackhoff, Sage Brocklebank, Tommy Lioutas, Kim Poirier, Nikki Elek
Dystrybucja:Kino Świat
Opis
David Winkler nie popisał się ani pomysłowością, ani kunsztem reżyserskim. „Niespodziewany ślub” to komedia romantyczna z dodanym oklepanym motywem podróży w czasie.
Galeria

Oto kochająca Briana Sara w czasie pełni księżyca wypowiada życzenie poślubienia chłopaka i… przenosi się w przyszłość. Mniej więcej o 17 lat – są z Brianem małżeństwem, trochę nudnawym, ale i trochę szczęśliwym, mają dobre posady. Problem w tym, że Sara wie o życiu rodzinnym dokładnie tyle, ile w momencie przeniesienia się w przyszłość, a więc prawie nic. Na dodatek otaczający ją świat zmienił się dość drastycznie…

Był w scenariuszu z pewnością jakiś potencjał, wynikający właśnie z pokazywania perypetii głównej bohaterki w odnajdowaniu się w kompletnie nieznanym jej świecie. Winkler skupił się jednak na tym, by ta komedia była przede wszystkim komedią romantyczną – oglądamy więc najczęściej uczuciowe rozterki niespodziewanego małżeństwa. A to nie jest pokazane zbyt oryginalnie, a i aktorzy grają bez polotu. Brakuje także rozmachu – film był produkcją realizowaną dla jednej ze stacji telewizyjnych.

Jan

Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 5.00 (1 głosów)
Podpis:

Opinie użytkowników (1)

  1. Paulina

    Paulina 2011-21-08 16:07 Odpowiedz

    to było czadowe.;)

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.