TAJEMNICA ŚMIERCI BRITTANY - BEZ ŚLADU

materiały dystrybutora

„Bez śladu” to ostatni film popularnej hollywoodzkiej aktorki Brittany Murphy. 32-letnia Murphy zmarła 20 grudnia 2009 roku, na rok przed premierą filmu. Do chwili obecnej jej śmierć owiana jest tajemnicą.

Aktorka została znaleziona nieprzytomna przez swoją matkę. Ratownicy medyczni stwierdzili zatrzymanie akcji serca. Nie powiodła się przeprowadzona natychmiast akcja reanimacyjna. Oficjalną przyczyną śmier ci jest rozległy zawał. Wciąż jednak pozostaje wiele niewiadomych.

6Mówi się, że Brittany Murphy była uzależniona od leków oraz operacji plastycznych. Uważa się, że od dłuższego czasu cierpiała na zaburzenia odżywiania i depresję. Jej matka twierdzi, że na krótko przed śmiercią aktorka zmagała się z objawami grypy, od najmłodszych lat natomiast chorowała na cukrzycę.

Wiele wykazałaby na pewno sekcja zwłok. Niestety, zgody na nią nie wyraził mąż aktorki, brytyjski scenarzysta Simon Monjack. Mężczyzna winą za śmierć aktorki obarczał szefów wytwórni Warner Bros., którzy rzekomo mieli doprowadzić ją do depresji. Co ciekawe, Monjack zmarł niespełna pół roku po śmierci aktorki, a okoliczności jego śmierci były niemalże identyczne. W tym wypadku znów stwierdzono zgon z przyczyn naturalnych.

Najnowsza teoria dotycząca śmierci Brittany Murphy i jej męża mówi o działaniu śmiertelnie trującej pleśni, która została znaleziona w domu pary.

RECENZJA FILMU BEZ ŚLADU

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.