BRUCE CAMPBELL I EVIL DEAD

wywiad z gwiazdą kultowego horroru komediowego

bruce-campbellWitaj Bruce, dziękuję za poświęcony czas. Aktorstwo – sposób na życie czy praca jak każda inna?

Bruce Campbell: Oczywiście i jedno, i drugie. Zarabiam w ten sposób na życie, jednak ponadto aktorstwo jest czymś, co przynosi mi ogromną radość. Nie mogę sobie wyobrazić, że robię cokolwiek innego.

W jaki sposób dostałeś rolę Asha w Evil Dead?

Bruce Campbell: Byłem jednym z partnerów biznesowych firmy utworzonej w celu zrealizowania tego filmu. Zwyczajnie zatem sam siebie zatrudniłem.

Pamiętasz jakieś zabawne momenty z czasów pracy nad trylogią [Evil Dead]?

Bruce Campbell: Tak, pamiętam setki różnych zdarzeń, jednak żadnego z nich nie nazwałbym śmiesznym. Wynika to z tego, że na filmowym planie ma miejsce wiele różnych dziwnych sytuacji, jednak zabawnymi można je nazwać tylko pod specjalnymi warunkami – śmieszą one bowiem tylko tych ludzi, którzy w danej chwili pracują nad filmem.

campbell wywiad

Część 4. [Evil Dead] – zbliża się, więc pamiętajmy, nie ma szans, więc zapomnijmy?

Bruce Campbell: Nikt tego tak do końca nie wie. Sam Raimi [reżyser trylogii] jest bardzo zajęty ostatnimi czasy, ja również. Obydwaj bardzo chcemy ten projekt zrealizować, jednak jeszcze nie nadszedł odpowiedni czas.

Czy trudne jest dla ciebie bycie gwiazdą?

Bruce Campbell: Teraz pracuję w Kolumbii w Ameryce Południowej i tak naprawdę nikt nie wie, kim jestem, wszystko więc zależy od tego, gdzie pojadę. W moim rodzinnym stanie Oregon ludzie wiedzą, kim jestem, jednak nikt nie robi z tego wielkiej afery. I to mi się podoba.

Jakie jest twoje hobby?

Bruce Campbell: Bycie aktorem. Wszystko tak naprawdę od tego się zaczęło.

Dziękuję za wywiad, mam nadzieję, że będziesz kontynuował swoją dobrą robotę. A teraz Polska czeka na pozdrowienia od Asha!

Bruce Campbell: „Bądźcie spoko”... i „kupujcie z głową”! Pozdrowienia dla wszystkich z Polski.

The-Evil-Dead-1981-promotional-artwork

Wywiad z Bruce'em Campbellem został przeprowadzony przez Tomasza Kordaszewskiego dla portalu Kinoplay.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

DLA ZAINTERESOWANYCH: ORYGINALNA WERSJA JĘZYKOWA WYWIADU
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.