IRIVER ASTELL&KERN AK100 SILVER - LIMITED EDITION

sprzęt muzyczny

Produkt Astell & Kern AK100 wywołał w ostatnich miesiącach burzę na rynku przenośnego sprzętu muzycznego, a to głównie za sprawą jego niewielkich (kieszonkowych) gabarytów i wysokiej jakości brzmienia klasy sprzętu Hi-FI - za kilka tysięcy złotych.

Wszystkich melomanów, gadżeciaży i kolekcjonerów ucieszy więc na pewno informacja iż na rynek polski trafia właśnie limitowana wersja tego modelu w kolorze srebrnym. AK100 silver został wyprodukowany jedynie z myślą o rynku japońskim, chińskim oraz koreańskim. Ze względu jednak na ciągłe zwiększająca się popularność tego produktu na rynku krajowym, udało się pozyskać na Polskę 40sztuk tego modelu. Ilość jest bardzo ograniczona na całym świecie tym bardziej jest szansa stać się jednym z niewielu użytkowników tej wersji. Warto podkreślić również, że Polska jedt jedynym krajem w Europie, która zaoferuje wersje silver.

Produkt odniósł sukces między innymi dzięki zastosowaniu genialnego przetwornika marki Wolfson 8740. AK100 to jedno z niewielu urządzeń przenośnych których brzmienie porównywać można do stacjonarnego sprzetu HI – FI, jako jedyny na rynku dostarcza słuchaczowi realistyczny dźwięk z jakością na poziomie studia nagraniowego w jakości Master 24bit w rozdzielczości  96/192kHz (MQS). W urządzeniu zastosowano ekran dotykowy IPS do szybkiej i prostej nawigacji. Za pomocą jednego muśnięcia palcem można błyskawicznie wpływać na brzmienie zmieniając equalizacje na różnym poziomie częstotliwości. Sam interfejs użytkownika zaprojektowano w bardzo przejrzysty i efektowny sposób. Pomimo wbudowanej pamięci 32GB, AK100 posiada dodatkowo 2 sloty microSD obsługujące karty do 32GB (64GB jesli sformatowane pod systemem Android). W sumie więc możemy zmieścić w nim 150GB muzyki. W przeciwieństwie do konkurencji AK100 spokojnie zmieści się w kieszeni, jest mniejszy niż paczka papierosów( 59mm x 79mm x 14mm ). Dodatkowo na pokładzie mamy wejście i wyjście optyczne oraz moduł Bluetooth 3.0 obsługujący bezstratny kodek transmisji audio AptX.

Cena wersji silver to 2299zl.

Dystrybutor: MIP

 

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.