WIELKI WYBUCH

Data premiery:17.01.2011Nośnik:DVD
Tytuł polski:Wielki wybuch
Tytuł oryginalny:The Big Bang
Gatunek:thriller
Kraj produkcji:USA
Rok produkcji:2010
Czas trwania:b.d.
Kategoria wiekowa:15 lat
Reżyseria:Tony Krantz
Obsada:Antonio Banderas, Sienna Guillory, Sam Elliott, Thomas Kretschmann, Snoop Dogg, James Van Der Beek
Dystrybucja:Monolith Video
Opis
Antonio Banderas w soczystej roli prywatnego detektywa z Los Angeles, poszukującego zaginionej striptizerki, której nikt nie widział.
Galeria

Film jeszcze nie miał swojej premiery, więc dokładnie nie wiadomo, jaki jest poziom tego reżyserskiego debiutu agenta Hollywood Tony’ego Krantza, ale obsada rokuje dobrze. Ze scenariusza wynika, że będzie to obraz w stylu współczesnego kina noir. Grany przez Banderasa detektyw Ned Cruz poszukuje zaginionej striptizerki, której jednakże nikt na oczy nie oglądał. Sprawa jest zagadkowa, bo każda osoba, z którą Cruz rozmawiał, ginie.

W trakcie swojego śledztwa detektyw ma do czynienia m.in. z zakochanym w striptizerce niebezpiecznym rosyjskim bokserem, mającym na sumieniu zabójstwo, właścicielem nocnego klubu, który pracuje także dla branży pornograficznej, oraz z uzależnionym od metedryny ćpunem, który być może widział zaginioną.

Trop wiedzie ponadto na pustynię w Nowym Meksyku, gdzie pewien zbzikowany miliarder chce doprowadzić do Wielkiego Wybuchu. Miliarder ów ma piękną i młodą żonę.

Może być ciekawie.

 

ren

Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.