TOP DOG

Nasza ocena:3Nośnik:DVD
Tytuł polski:Top Dog
Tytuł oryginalny:Top Dog
Gatunek:akcja
Kraj produkcji:USA
Rok produkcji:1995
Czas trwania:90 min
Kategoria wiekowa:12 lat
Reżyseria:Aaron Norris
Obsada:Chuck Norris, Michele Lamar Richards, Erik von Detten, Carmine Caridi
Dystrybucja:Epelpol
Opis

Pies najlepszym przyjacielem Chucka Norrisa.

Galeria
Zawieszony w czynnościach służbowych policjant Jake Wilder zostaje w trybie pilnym odwieszony i przydzielony do wyjaśnienia zabójstwa Lou Swansona, swojego starszego kolegi po fachu zastrzelonego na służbie. Jego partnerem zostaje były partner owego policjanta, pies Rino. Równie zasłużony i równie niesubordynowany co Wilder. W trakcie dochodzenia okazuje się, że sprawa ma szerszy wymiar, może nawet światowy, bo w zabójstwo zamieszani są członkowie ugrupowania neonazistowskiego, nawołujący do zjednoczenia się braci w rasizmie na całym świecie. Wilderowi również zaczyna zagrażać śmiertelne niebezpieczeństwo.

Ale Wilder sobie poradzi...

W filmie „Top Dog” występuje sympatyczny kudłaty pies, Chuck Norris i elementy prostego humoru. Sceptycznie początkowo nastawieni do siebie partnerzy stopniowo przekonają się do siebie i stworzą zgrany zespół. Sceptycznie nastawieni do wyczynów Chucka Norrisa na ekranie widzowie nadal pozostaną sceptyczni, bo jest to typowy film dla fanów gatunku i tego aktora.

„Top Dog” wchodzi w skład pięciopłytowej kolekcji „Chuck Norris”.

ASPEKTY TECHNICZNE

Cóż my tu mamy – a to wybuch, a to szum i trzask ognia dookoła, a to syrena policyjna, a to strzały. Tzw. mieszanka firmowa. Brakowało mi trochę basów, ale przestrzenność była OK, zwłaszcza zaś przemówienia i okrzyki wznoszone przez rasistów zgromadzonych w dużej, wysokiej hali niosły się echem, czy może raczej pogłosem.

Dosyć słaba ostrość, w ciemnościach (np. we wspomnianej hali) nie widać szczegółów, czerń skłania się w stronę szarości i grafitu, kolory oscylują między naturalnymi a lekko wyblakłymi. Niekiedy w jednolitych plamach barwnych zlewają się szczegóły, np. liście drzew.

BONUSY

Brak.

itk
Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Nasze oceny
Film:3
Obraz:2
Dźwięk:2
Bonusy:0
Stopka techniczna
Obraz::kolor, 1.33:1, 4:3
Dźwięk::Dolby Digital 5.1
Ścieżki dźwiękowe::polska (lektor), angielska
Napisy::PL
Płyta::1-warstwowa
Liczba scen::16
Bonusy::brak
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.