ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA

Data premiery:7.03.2011Nośnik:DVD
Tytuł polski:Śniadanie do łóżka
Tytuł oryginalny:Śniadanie do łóżka
Gatunek:komedia romantyczna
Kraj produkcji:Polska
Rok produkcji:2010
Czas trwania:85 min
Kategoria wiekowa:12 lat
Reżyseria:Krzysztof Lang
Obsada:Izabela Kuna, Małgorzata Socha, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Krzysztof Kiersznowski, Michał Koterski
Dystrybucja:Kino Świat
Opis
Kucharz Piotr przeżywa swoje pięć minut sławy, jednak nie, jak można by oczekiwać, dzięki swym kulinarnym talentom, a dzięki zbiegowi okoliczności, skutkiem którego jego zdjęcie znalazło się w poczytnym magazynie, czyniąc z niego celebrytę.
Galeria

Wraz z tą odmianą losu nachodzi go odmiana uczuć, a raczej zmiana obiektu uczuć, zakochuje się bowiem w stylistce Marcie, podwładnej swojej byłej narzeczonej, Ewy – szefowej działu mody w owym magazynie. Marta robi wszystko, żeby odzyskać Piotra, i w tej to biedzie pomaga Piotrowi jego najlepszy przyjaciel, Konrad. Obaj próbują przekierować względy Ewy na Konrada.

W obsadzie czołówka jednych z najpopularniejszych obecnie aktorów: Izabela Kuna, Małgorzata Socha, Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk. I to by zamykało listę zalet „Śniadania do łóżka”, komedii romantycznej kryjącej w sobie pewne trudno wytłumaczalne zwroty akcji, a mimo to przewidywalnej. Komedia romantyczna to wbrew pozorom trudny gatunek, bo trudno wymyślić coś, co byłoby zgodne z konwencją, ale wykraczało poza schematy, a równocześnie wzruszało i bawiło szerokie grono odbiorców obdarzonych różnymi rodzajami poczucia humoru.

Czekam cierpliwie dalej, aż ktoś trafi w moje.

itk
Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.