QUANTUM THEORY (PS 3, X360)

Data premiery:dostępnyNośnik:DVDBlu-ray
Producent:Team Tachyon
Wydawca:Tecmo Koei
Gatunek:strzelanina
Platformy:PS3, Xbox 360
Kategoria wiekowa:16 lat
Wymagania:brak
Dystrybucja:Galapagos
Opis

Najmłodsze dziecko Tecmo Koei jako strzelanina z widokiem z trzeciej osoby aspiruje do zacnego miana następcy Gears of War. Fabuła koncentruje się na historii Syda i Fileny, którym z pomocą bogatego arsenału broni przyjdzie stawić czoła różnorakim potworom. Miejscem masowej rozwałki będzie ogromna wieża.

Aby przetrwać w świecie Quantum Theory, trzeba będzie przestrzegać kilku zasad, z których najważniejsze to współpraca z partnerem oraz odpowiednia taktyka.

Jeżeli zagramy w pojedynkę, kontrolę nad naszym sprzymierzeńcem przejmie komputer, najlepiej jednak zaprosić kogoś znajomego i pograć we dwójkę – przejście do dalszych etapów w niektórych momentach jest uwarunkowane podjęciem tych samych działań przez obydwie postacie. Dzięki temu tryb gry wieloosobowej zyskuje na atrakcyjności.

Grze zaimplementowano system zasłon. Planując eliminację przeciwników, należy mieć na uwadze, że wiele elementów otoczenia może ulec zniszczeniu.

Całość została osadzona w otoczeniu łączącym kulturę Wschodu z nowoczesną technologią. Lekko szwankuje sztuczna inteligencja wirtualnych oponentów oraz sterowanie.

Quantum Theory jest debiutem Galapagos na rynku elektronicznej rozrywki. Pomimo tego iż troszkę grze brakuje do zostania następcą Gears of War, stanowi ciekawą propozycję dla miłośników konsolowych strzelanin.

tom

Galeria
Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 4.00 (1 głosów)
Podpis:
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.