K9: ŁOWCY SKARBÓW

Nasza ocena:3Nośnik:DVD
Tytuł polski:K9: łowcy skarbów
Tytuł oryginalny:K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold
Gatunek:familijny
Kraj produkcji:USA
Rok produkcji:2014
Czas trwania:90 min.
Kategoria wiekowa:b.o.
Reżyseria:Stephen Shimek
Obsada:Luke Perry, Brooke Langton, Ariana Bagley, Bob Clendenin, Renny Grames, Adam Johnson
Dystrybucja:Monolith Video
Opis
Gratka dla lubiących przygody – tym razem poszukiwacze zaginionego skarbu z owczarkiem w roli głównej.
„K9: Łowcy skarbów” to kolejna część familijnej opowieści o perypetiach sympatycznego owczarka Scoota i dwójki jego przyjaciół - Paula (Luke Perry) i Kassie (Ariana Bagley). Tym razem dwunastoletnia Kassie wraz z przyjaciółmi dostaje się w posiadanie starego,  zepsutego zegarka kieszonkowy. Jednak nie podejrzewa, że jest to początek niezwykłej przygody. Okazuje się, że chronometr zawiera bowiem wskazówkę dotyczącą legendarnego skarbu. Ale dotarcie do niego wcale nie jest takie proste - trzeba podjąć wyzwanie, rozwiązywać czekające na śmiałków zagadki i ominąć czyhające niebezpieczeństwa. Tych nie brakuje, bo na złoto ostrzą sobie zęby całkiem poważni złoczyńcy. Ten fakt nie przeraża Kassie, która w towarzystwie swojego wiernego owczarka Scoota i przyjaciół wyrusza, by przeżyć przygodę swojego życia! Do akcji dołącza również sympatyczna pani weterynarz, która wraz z ojcem dziewczynki próbuje pomóc w rozwiązaniu zagadki. Miłe kino familijne na niedzielne popołudnie.

ASPEKTY TECHNICZNE

Tak jak podejrzewaliśmy kino familijne nie będzie nas rozpieszczać mnóstwem dźwiękowych fajerwerków. Tak naprawdę z jakimikolwiek tyłami mamy do czynienia tylko w sekwencjach ze machinerią, do której kluczem jest zegar, w scenach akcji w pociągu oraz w scenie deszczu. Banalna muzyczka i dialogi płyną  z centrum.

O obraz zadbano: kolory są naturalne, ale bardzo żywe. Mieni się w słońcu słoneczna miedź włosów Kassie, razi w oczy jaskrawa zieloność parkowej trawy, czy czerwień skradzionej torebki, czy domku. Chwilami przesadzono z kolorytem twarzy bohaterów, który jest zbyt czerwonawy i intensywny.  

BONUSY

Zwiastuny.

veroikaDodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Nasze oceny
Film:3
Obraz:3
Dźwięk:3
Bonusy:0
Stopka techniczna
Obraz::kolor, 1.78:1, 16:9
Dźwięk::Dolby Digital 5.1
Ścieżki dźwiękowe::polska (lektor), angielska
Napisy::PL
Płyta::2-warstwowa
Liczba scen::8
Bonusy::zwiastuny
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.