ZNAKOMITA JAKOŚĆ LG TONE+™

zestaw słuchawkowy

Nowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy LG z technologią Bluetooth i udoskonalonymi funkcjami zapewnia dźwięk jakości HD

Firma LG Electronics wprowadza na rynek nowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth – LG Tone+™. Model HBS-730, wyposażony w nowe funkcje, jest ulepszonym następcą modelu LG Tone (HBS-700), który był bestsellerem w popularnych sklepach internetowych, takich jak Amazon.com. LG Tone+™ nie tylko zapewnia głębszy i czystszy dźwięk, lecz także obsługuje połączenia VoLTE (Voice over LTE), co pozwala prowadzić posiadaczom urządzeń z tą technologią rozmowy o jakości HD.

Firma LG jako pierwsza na świecie zademonstrowała technologię VoLTE i wprowadziła na rynek wyposażony w nią smartfon – powiedział Paul Bae, wiceprezes centrum marketingu firmy LG Electronics Mobile Communications. Dzisiaj jesteśmy nadal w czołówce prac nad komercjalizacją VoLTE w związku z globalnym upowszechnieniem LTE. Aby zapewnić klientom znakomitą jakość połączeń w sieciach 4G, LG będzie stale podnosić poprzeczkę w odniesieniu do wszystkich swoich produktów mobilnych, w tym akcesoriów obsługujących technologie LTE i VoLTE.

Dzięki wprowadzonym innowacjom model LG Tone+™ oferuje lepszą jakość dźwięku w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Rozszerzony rejestr basowy efektywnie powiększa dostępną skalę dźwięku, co daje wyraźnie lepszą jakość odsłuchu, która zadowoli najbardziej wymagającego użytkownika. Model LG Tone+ jest także wyposażony w profesjonalny kodek dźwięku aptX®, który jest używany przez wysokiej klasy studia muzyczne, nadawców i producentów na całym świecie, ponieważ zapewnia jakość dźwięku CD dzięki automatycznemu przydzielaniu danych audio o dużej pojemności do dostępnego pasma w trakcie transmisji.

Dodatkową zaletą z punktu widzenia użytkownika jest zestaw przydatnych funkcji. Inteligentna funkcja Bluetooth Multi-connection umożliwia natychmiastowe połączenie modelu LG Tone+™ z dwoma smartfonami lub z jednym smartfonem i innym urządzeniem multimedialnym. Funkcja Audible Pairing Assistance (dźwiękowa pomoc w nawiązywaniu połączeń) sygnalizuje status połączenia z innym urządzeniem, a Vibrating Call Alert powiadamia użytkownika sygnałem wibracji o połączeniach przychodzących. Na wygodę użytkowania wpływają również dwie inne funkcje — Audible Battery Status Alert (ostrzeżenie dźwiękowe o wyczerpywaniu się akumulatora) oraz Mic Mute (wyłączenie mikrofonu). I wreszcie BT Reader, jedna z aplikacji na Androida opracowanych przez LG, monitoruje przychodzące wiadomości SMS  i odczytuje je głosowo przez słuchawki, dzięki czemu użytkownik jest na bieżąco informowany o kolejnych wiadomościach, bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni.   

Czasy rozmowy i gotowości zestawu LG Tone+™ zostały wydłużone odpowiednio do 15 i 500 godzin. Jego elegancka konstrukcja i możliwość noszenia na szyi gwarantują użytkownikowi niezwykły komfort. Zestawy LG Tone+™ będą dostępne w Korei, Stanach Zjednoczonych i Chinach pod koniec tego miesiąca, w kolorach niebiesko-czarnym i biało-perłowym.

źródło: LG

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.