NOWE MYSZY STEELSERIES

Kana, Kinzu v2 oraz Kinzu v2 Pro Edition

13 stycznia 2012 roku SteelSeries, renomowany producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował na targach CES w Las Vegas trzy nowe myszy komputerowe. Wśród nowości znalazły się: SteelSeries Kana (mysz stworzona we współpracy z graczami w ramach inicjatywy Designed by Gamers), a także dwie edycje nowej wersji modelu Kinzu: SteelSeries Kinzu v2 oraz SteelSeries Kinzu v2 Pro Edition.

W ramach akcji Designed by Gamers po raz pierwszy poprosiliśmy naszych fanów o pomoc w wybraniu optymalnego kształtu i wzornictwa – i muszę przyznać, że z dumą i radością obserwowaliśmy ich odpowiedź. To przecież oczywiste, że klienci – szczególnie nasi klienci – powinni mieć coś do powiedzenia na temat tego, co tworzymy. Nasze najnowsze produkty zostały przygotowane zgodnie z ich oczekiwaniami, tak by idealnie pasowały do preferencji różnych typów graczy – szczególnie tych, którzy nie potrzebują na co dzień najwyższej konfigurowalności, oferowanej przez mysz SteelSeries Sensei – komentuje Kim Rom, szef działu marketingu SteelSeries.

Wszystkie nowości – Kana, Kinzu v2 oraz Kinzu v2 Pro Edition – w pełni współpracują z oprogramowaniem SteelSeries Engine, dzięki któremu użytkownik może dowolnie dopasować konfigurację myszy do swoich potrzeb (możliwe jest np. tworzenie profili, makr, modyfikowanie ustawień CPI, definiowanie klawiszy, a także przeglądanie tzw. heat mapy użytkowania).

Najważniejsze cechy myszy SteelSeries Kana:
Kształt dopasowany do potrzeb zarówno prawo-, jak i leworęcznych użytkowników.
Sześć optymalnie rozmieszczonych przycisków.
Dostosowany do potrzeb graczy turniejowych sensor optyczny (częstotliwość próbkowania 3600 klatek na sekundę, szybkość do 130 cali sekundę).
Podświetlana rolka z możliwością regulowania natężenia światła (może to zostać wykorzystane np. do informowania użytkownika o tym, który profil jest aktualnie aktywny).
DCPI na poziomie 1600-3200.
Dwa duże przyciski XL (po jednym z każdej strony), przydatne np. podczas szybkiego strzelania.
Teflonowe ślizgacze, podwójnie pleciony kabel ze złączem USB 2.0.
Dwie wersje kolorystyczne obudowy i podświetlenia (White 1.1 oraz Black 1.1).
Mysz SteelSeries Kana jest już dostępna na stronie SteelSeries (http://steelseri.es/kana ) oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 euro.

Kinzu v2 oraz Kinzu v2 Pro Edition to myszy zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy od urządzenia tego typu oczekują wyłącznie podstawowych zestawów przycisków i funkcji, ale jednocześnie wymagają od nich najwyższej jakości i precyzji – wyjaśnia Kim Rom.

Najważniejsze cechy myszy SteelSeries Kinzu v2 Pro Edition:
W pełni spełniające wymagania profesjonalnych graczy przełączniki Omron, powszechnie uważane w branży za najbardziej niezawodne i zaawansowane technologicznie.
Kształt dopasowany do potrzeb zarówno prawno-, jak i leworęcznych graczy.
Cztery optymalnie rozmieszczone przyciski (wśród nich przycisk umożliwiający wygodne przełączanie CPI).
Doskonały sensor optyczny oferujący częstotliwość próbkowania na poziomie 3600 klatek na sekundę.
Szybkość do 65 cali na sekundę.
Teflonowe ślizgacze, podwójnie pleciony kabel ze złączem USB 2.0.
Trzy wersje kolorystyczne: błyszcząca czarna, metaliczna srebrna oraz czerwona.
Mysz SteelSeries Kinzu v2 Pro Edition jest już dostępna na stronie SteelSeries (http://steelseri.es/kinzuv2pro ) oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 44,99 euro.

Najważniejsze cechy myszy SteelSeries Kinzu v2:
Zestaw funkcji identyczny jak w przypadku Kinzu v2 Pro Edition
z tą różnicą, że w tym modelu nie zastosowano przełączników Omron.
Cztery wersje kolorystyczne: czarna, biała, pomarańczowa oraz żółta.
Mysz SteelSeries Kinzu v2 jest już dostępna na stronie SteelSeries (http://steelseri.es/kinzuv2pro ) oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 euro.

źródło: Tabasco

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.