MERIDA WALECZNA OD DZIŚ W SPRZEDAŻY

gra inspirowana filmowym przebojem

Już od dziś (17 sierpnia) będziesz mógł wcielić się w postać Meridy Walecznej, rudowłosej bohaterki najnowszego filmu studia Disney/Pixar! Rozszerzająca filmową fabułę przygodowa gra MERIDA WALECZNA przeniesie cię do mitycznej szkockiej krainy DunBroch, gdzie, uzbrojony w łuk i miecz, będziesz mógł przeżyć przygody, o jakich ci się nie śniło!

Na drodze do odwrócenia złych czarów i przywrócenia harmonii w królestwie stanie wiele wyzwań, które wymagać będą od gracza refleksu, waleczności, sprytu oraz logicznego myślenia. Przejdź grę MERIDA WALECZNA przez 8 zróżnicowanych poziomów (m.in. lodowe ostępy, magiczne szkockie wyżyny, jaskinie, rzeki, klify), wykorzystując siłę czterech żywiołów: ziemi, ognia, powietrza i lodu. W tej emocjonującej misji będziesz skakać i walczyć, unikając niebezpieczeństw. Zdobywaj coraz lepsze uzbrojenie, w tym różnorodne łuki oraz miecze. Wymieniaj zebrane złoto na ulepszenia ekwipunku oraz specjalne umiejętności. Poznaj podczas swojej przygody wiele innych postaci znanych z kinowego przeboju Disneya!
Poza Meridą będziesz mógł sterować również Królową Elinor (pod postacią niedźwiedzia – pomoże w największych walkach) oraz trzema małymi braciszkami rudowłosej księżniczki (również zamienionymi w niedźwiadki – pomogą w zagadkach logicznych). Dodatkowo w trybie dla wielu graczy jedna osoba będzie mogła wcielić się w Ognika, latającego niebieskiego duszka, który jest niezwykle pomocnym towarzyszem. Dzięki różnym trybom rozgrywki przy MERIDZIE WALECZNEJ może się bawić cała rodzina! Gra MERIDA WALECZNA wykorzystuje kontrolery ruchu Kinect na Xbox 360 oraz Move na PlayStation3, co powoduje, że rozgrywka sprawia jeszcze większa frajdę i stawia większe wyzwania. 
Gra MERIDA WALECZNA dostępna jest od 17 sierpnia na platformy PC (69,99 zł), Xbox 360 oraz PS3 (159,99 zł) w pełnej polskiej wersji językowej oraz na platformę Wii.  

MERIDA WALECZNA OD DZIŚ (3)

FABUŁA GRY
Dorastająca Księżniczka Merida pragnie być samodzielna i chce bez pomocy dorosłych decydować o swoim życiu. Prosi więc o pomoc wiedźmę, aby ta spełniła jej prośbę za pomocą magii. Jednak niefortunnie wypowiedziane życzenie okazuje się straszne w skutkach – rodzina księżniczki zostaje zamieniona w niedźwiedzie, a całą krainę dotyka klątwa.
Na drodze do odwrócenia złych czarów i przywrócenia harmonii w królestwie Merida spotka wiele wyzwań, które wymagać będą od  gracza refleksu, waleczności, sprytu oraz logicznego myślenia. Walki ze sługami potwornego czarnego niedźwiedzia Mor’du, oczyszczanie magicznych kamieni z czarnej magii, zagadki logiczne – to tylko niektóre elementy rozbudowanej rozgrywki. Czy Meridzie uda się pokonać zło i zaprowadzić porządek w królestwie? Czy w trakcie swojej przygody odkryje, na czym polega prawdziwa dzielność i waleczność? 

MERIDA WALECZNA OD DZIŚ (2)

O FILMIE
MERIDA WALECZNA – nowa animacja studia Disney/Pixar została wyreżyserowana przez Marka Andrewsa („Iniemamocni”, „Ratatuj”) i Brendę Chapman („Król Lew”, „Książę Egiptu”). To wspaniała filmowa przygoda pełna niezapomnianych bohaterów i typowo pixarowskiego poczucia humoru, uwielbianego przez widzów w każdym wieku.
Merida to uparta córka królewskiej pary, a przy tym znakomita łuczniczka. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, postępuje wbrew prastarym zwyczajom. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo niebezpieczeństwo. Merida będzie musiała odkryć znaczenie prawdziwej odwagi i cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.

Więcej o grze:
http://www.cdprojekt.pl/search/?keyword=merida&search=Szukaj

Trailer gry:
http://www.youtube.com/watch?v=-GKlXGtYqUM  

źródło: CD Projekt

Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.