AUTA: MISTRZOSTWA ZŁOMKA (PC)

Data premiery:28.01.2011Nośnik:DVD
Gatunek:wyścigi, zręcznościowa
Kategoria wiekowa:6 lat
Platforma:PC
Wymagania:Windows 2000/XP/Vista, procesor Pentium IV lub Athlon XP 1,6 GHz lub szybszy, 512 MB pamięci RAM, karta graficzna 3D z akceleracją, z przynajmniej 64 MB pamięci i głębią kolorów 32 bity, kompatybilna z DirectX 9.0c, 16-bitowa karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, 4x napęd DVD-ROM
Dystrybucja:CD Projekt
Medal:niebieski
Opis

Kolejny raz powrócimy do znanego i lubianego świata Aut, zbliża się bowiem następna interaktywna odsłona animacji stworzonej przez tandem Disney / Pixar.

W grze będzie można zwiedzić Chłodnicę Górską, Przełęcz Stabilizatorów oraz Dolinę Ozdób, oczywiście wybierając swój ulubiony samochód, po drodze wykonując różnorakie zadania. Wśród nich nie zabraknie wyścigów na szosie, zmagań ciężarówek, dodatkowo będzie można uczestniczyć w sztafetach i minigrach (na uwagę zasługują m.in. przewracanie traktorów oraz pościg za drogowymi piratami). W tytule pojawią się również goście specjalni – Mike i Sulley z filmu „Potwory i spółka”.

„Auta: Mistrzostwa Złomka” jest dedykowana najmłodszym miłośnikom elektronicznej rozrywki, nie oznacza to jednak, że dorosły nie może się z nią zapoznać. W dobie brutalnych GTA i „Mafii” dobrze czasem zerknąć na coś bardziej przyjaznego.

tom
Galeria
Dodaj swoją opinię
Ocena
Ocena 0.00 (0 głosów)
Podpis:
Newsletter - przyłącz się!
Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail, odbieraj newsy i korzystaj z promocji.
  Wybierz najbardziej interesujący dział, 
  a następnie kliknij Zapisz się.